1 2 3 4
 

HAKKIMIZDA

1994 yılından beri Çelik Konstrüksiyon, çatı ve cephe kaplama, izolasyon ve inşaat uygulamalarında kurucularının 16 yıllık bilgi ve birikimleri, uzman teknik kadro ve kalifiye çalışanlarıyla sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır.

Kalite, hız ve müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan firmamız her çalışanı ile ülkesine, insanına ve çevresine hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Firmamız üstün teknoloji ve eğitimli personel gücüyle ülkemizde pek çok endüstriyel ve ticari tesise çelik çatı, çatı ve cephe kaplamaları ve çelik konstrüksiyon (yapı) çalışmalarına gururla imza atmıştır.

Kalitenin varılması gereken bir hedefin yanı sıra devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanıyoruz. Bununla birlikte çalışanlarımızı, çalışmalarımızı, makine ve ekipmanlarımızı geliştirerek, şirketimizin de gelişmesini sağlıyoruz.

Rehber Çatı Kaplama, İzolasyon, Elk. İnşaat Nakliye Emlak Sanayi Ticari LTD. ŞTİ. olarak sürekli gelişim ve değişim hedeflerini ilke edinerek, uzman teknik kadrosuyla çelik konstrüksiyon (yapı) projelerinde, mimari ve uygun detaylandırma için gerekli desteği vererek her çelik yapı projesinin sorunsuz olarak bitirilmesini ilke edinmiştir.

Rehber Çatı ve Cephe Kaplama İzolasyon
Elk. İnşaat - Nak. Emlak
Sanayi Ticaret
LTD. ŞTİ.